Chutná zmrzlina v Petržalke

Vitajte v našej zmrzlinej oáze pre deti v Baluarte Caffe! Urobte radosť svojim malým gurmánom s našou lahodnou zmrzlinou a ľadovou drťou, ktorá je určená špeciálne pre deti.

Domáca remeselná zmrzlina je pasterizovaná, bezvaječná, vyrobená podľa tradičnej dlhoročnej receptúry.

Naša zmrzlina je vyrobená z najkvalitnejších surovín a neobsahuje žiadne umelé farbivá ani konzervanty. Ponúkame široký výber príchutí, ktoré zaručene potešia aj tých najnáročnejších malých zákazníkov. Od klasických vanilkových a čokoládových príchutí až po exotické ovocné varianty, máme pre každé dieťa niečo zaujímavé. V ponuke máme aj belaktózové a bezlepkové (vegan).

Okrem toho, naša zmrzlina je podávaná v atraktívnych detských pohároch alebo roztomilých zmrzlinových pohároch s veselými ozdobami, čo určite zvýši radosť z ich konzumácie. Naše zmrzlinové dobroty sú tiež skvelým spôsobom, ako osláviť špeciálne príležitosti, narodeniny alebo iné detími obľúbené udalosti.

Takže nech už chcete tých najmenších potešiť po jedle alebo jednoducho osláviť niečo špeciálne, príďte do Baluarte Caffe a doprajte vašim deťom chuťový zážitok s našou výbornou zmrzlinou pre deti!