Chutné raňajky v Petržalke Baluarte Caffe

Vitajte v našej útulnej kaviarni plnej vôňou čerstvo pripravenej kávy a chutí lahodných raňajok! Ste na správnom mieste, ak túžite začať svoj deň príjemne. Urobte si radosť a doprajte si lahodné raňajky, ktoré vás prebudia do novej energie a chuťovo potešia.

Náš tím špičkových baristov si dáva záležať na každom jednom detaile, aby sme vám priniesli najvyššiu kvalitu. Vychutnajte si čerstvé croissanty v kombinácií s lahodnou talianskou kávou Rossini, lahodné viedenské párky, či chutné toasty. 

Naši špecializovaní baristi sú majstrami v umení s kávovými zrnami, ktoré pre vás pripravujú s láskou a starostlivosťou. Nech už preferujete intenzívne espresso, krémové cappuccino alebo osviežujúcu ľadovú kávu, naše kávy vás dostanú na správnu vlnu pre váš začiatok dňa.

Takže neváhajte a urobte si chvíľku pre seba. Príďte sa k nám oddýchnuť, relaxovať a vychutnať si lahodné raňajky, ktoré vám dodajú silu a chuť do nového dňa. Tešíme sa na vás v našej kaviarni!

Často kladené otázky

Áno raňajky vám prípravíme ktorýkoľvek deň 7 dní v týždni 🙂 Náš tím profesionálov sa o vás radi postarajú.

Čas nemáme vyhradený. V pvom rade sme tu pre vás a pre vaše potešenie. Raňajky vám spravíme kedykoľvek až do záverečnej.

Našu aktuálnu ponuku raňajok nájdete na podstránke Ponuka.