Priestor pre firemné eventy

Oslovte svojich kolegov a zamestnancov jedinečným spôsobom! V Baluarte Caffe sme ideálnym miestom pre usporiadanie firemných eventov, kde môžete spojiť prácu s potešením.

S naším moderným a príjemným prostredím, kvalitnou kávou a širokým výberom jedál našich skúsených kuchárov si môžete byť istí, že váš firemný event bude úspešným podujatím. Ponúkame rôzne možnosti cateringových služieb, od kávových prestávok až po servis plných jedál, prispôsobených vašim požiadavkám.

Okrem toho, sme pripravení vám pomôcť s organizáciou a plánovaním vášho eventu, aby bol dokonalý a presne podľa vašich predstáv. Môžeme zabezpečiť aj rôzne aktivity, ako je napríklad teambuilding alebo networkingové stretnutia, ktoré pridajú vášmu firemnému eventu zábavu a interakciu medzi kolegami.

Nech už plánujete menší firemný meeting alebo väčší event, Baluarte Caffe je tou správnou voľbou pre jedinečný zážitok. Tešíme sa na to, že vás privítame u nás a poskytneme vám vynikajúcu obsluhu a jedlo na mieru pre váš firemný event.

Často kladené otázky

Naša kaviareň je vybavená vysokorýchlostným internetom, do ktorého sa môžete pripojiť bezdrátovo WIFI sieťou. Samozrejme, že zdarna.

V kaviarni máme k dispozícií dve televízne obrazovky, ktoré môžete vyžiť na premietanie. V prípade potreby vieme samozrejme zabezpečiť aj projektor s plátnom.

Kaviareň má kapacitu 25 ľudí s možnosťou rozšírenia kapacity na terasách.