Priestor pre rodinné oslavy

Oslovte svoju rodinu neobyčajným spôsobom a usporiadajte si rodinnú oslavu v našej kaviarni Baluarte Caffe v srdci Petržalky! Pripojte sa k nám a nechajte sa očariť príjemnou atmosférou, výbornou kávou a chutnou gastronómiou, ktorú ponúka naše menu.

Naša kaviareň je miestom, kde sa rodina môže stretnúť a osláviť spolu špeciálny deň. Ponúkame vám priestor plný pohodlia a elegancie, kde si môžete vychutnať neformálne stretnutie s vašimi blízkymi. Naše tím skúsených kuchárov vám prichystá lahodné jedlá a dezerty, ktoré uspokoja aj tie najnáročnejšie chuťové poháriky.

Na vašu rodinnú oslavu sa postaráme o každý detail, od príjemného prostredia až po kvalitné služby. Máme pre vás rôzne možnosti stolovania a personalizované ponuky, aby sme vyhoveli vašim špecifickým požiadavkám. Môžete si vybrať z rôznych jedál a nápojov podľa vášho vkusu a rozpočtu.

Nech už plánujete rodinný obed, večeru, narodeninovú oslavu alebo inú rodinnú udalosť, v Baluarte Caffe sa postaráme o to, aby to bol nezabudnuteľný zážitok pre celú rodinu. Príďte k nám osláviť vaše špeciálne okamihy a urobte si spoločne s rodinou nezabudnuteľné spomienky v našej kaviarni Baluarte Caffe. Tešíme sa na vás!

Často kladené otázky

U nás v Baluarte Caffe sme zameraní nielen na výbornú kávu, ale aj na gastronomické požitky pre našich zákazníkov. Ak plánujete rodinnú oslavu alebo inú udalosť u nás, pripravíme vám chutné pokrmy a jedlá.

Menu pre vás je starostlivo zostavené a ponúka široký výber jedál, ktoré sú pripravené s láskou a z najkvalitnejších surovín. Od chutných a kreatívnych predkrmov cez rôznorodé hlavné jedlá až po výnimočné dezerty – u nás nájdete niečo pre každého gurmána.

Naši skúsení kuchári, s ktorými spolupracujeme sa postarajú o to, aby vaše jedlo bolo nielen lahodné, ale aj vizuálne lákavé. Venujeme pozornosť aj špeciálnym požiadavkám a potrebám, ako sú diétne obmedzenia alebo alergie, takže sa môžete spoľahnúť na to, že vaše jedlo bude prispôsobené vašim požiadavkám.

Okrem toho, že si užijete vynikajúce jedlo, ponúkame aj profesionálny a príjemný servis, ktorý sa postará o to, aby vaša oslava prebehla hladko a bez stresu. Vaša rodina a hostia budú mať radosť z jedinečného zážitku, kde sa stretnú výborné jedlo, pohodová atmosféra a skvelá spoločnosť.

Takže ak plánujete rodinnú oslavu alebo akúkoľvek inú udalosť, dajte nám vedieť a my sa postaráme o to, aby ste mali nezabudnuteľný zážitok so skvelým jedlom v našej kaviarni Baluarte Caffe. Tešíme sa na to, že vás privítame u nás!

V Baluarte Caffe si zakladáme na spokojnosti našich zákazníkov. Preto sme pripravení zabezpečiť aj jedlo na mieru pre tých, ktorí trpia potravinovou intoleranciou. Naši kuchári sú odborníci v prispôsobovaní jedál na základe individuálnych požiadaviek a potrieb našich hostí. Stačí nám povedať o vašej intolerancii a my sa postaráme o to, aby ste si u nás mohli vychutnať lahodné jedlo bez obáv.

Keďže sa riadime dobrých ľudí sa všade veľa zmestí, záleží to len od vás 🙂 Bez problém sa k nám vojde 25 hostí s možnosťou rozšírenia hostí na terasách.